Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-19968 (5687354)
Зареєстровано:12 Серпня 2019
Тема звернення:Питання житлового господарства
Відповідальний:ЖЕД - 201 [в.о. Лозовий Василь Борисович], виконавець: Стрижак Олена Михайлівна
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня! Повторно звертаюся з проблемою, тому що моє минуле звернення П-16201 від 29.05.2019р. чи то спустили на гальма, чи навмисно відповідальні посадові особи не хотять робити свою пряму роботу, не розуміючи майбутніх наслідків проблеми!???
Текст минулого звернення:
”У житловому будинку за адресою: м.Київ, вул. Ревуцького, 7а, кв. 264 (11й поверх, 4-х кімнатна). Ремонтна бригада будівельників вирізає та вибиває багато несучих стін, вже три групових авто уламків вивезли і далі продовжують руйнування! Оскільки будинок з залізобетонних панелей, то вибивання стін та балконних перегородок ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ і може призвести до руйнування будинку і загрожує безпеці інших мешканців, прошу вжити заходів та заставити власників відновити зруйновані стіни у відповідності до будівельних норм за власні кошти”.
Текст відповідь від 18.06.2019р:
”На № П-16201/1 від 29.01.2019 Піщулін О. В.
вул. Ревуцького, 7а, кв. 232
м. Київ
Директору КБУ
«Контактний центр міста Києва»
Жуковій Л. П.
Шановний Олеже Віталійовичу!
Ваше звернення до Контактного центру міста Києва щодо перепланування в квартирі № 264 було розглянуто та опрацьовано КП «ККзОЖФ Дарницького району міста Києва» ЖЕД-201 у встановлений законом термін, в результаті чого повідомляю наступне.
Проведено обстеження квартири № 264.
У вказаній квартирі на даний час проводиться ремонт помешкання без порушення несучих конструкцій (стін). Ремонт проводиться з переплануванням внутрішніх перегородок та огородження балкону.
Внутрішні перегородки та балконне огородження не несуть навантаження як несучі капітальні стіни.
Зважаючи на відсутність законодавчо визначеного порядку отримання дозволу на перенесення внутрішніх перегородок в приватизованій квартирі, відсутні відомості про притягнення відповідачів до адміністративної відповідальності порядку, передбаченого ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, відомості, що надані у Вашому зверненні, не підтверджують порушень чинного законодавства чи Ваших прав.
В. о. начальника ЖЕД-201 Олена СТРИЖАК”
Звернення НЕ ВИКОНАНО:
”Це що жарт? Чи Тупо халатність відповідальних осіб? Навіть на прикріплених фото чітко видно, що вирізані та розширені віконний пройом на кухні та у вітальні! А це не якісь перегородки, а НЕСУЧІ стіни, які утворюють просторовий каркас будинків серії АППС. Згідно п.8.14 ДБН В.3.2-2-2009 При проектуванні реконструкції, капітальних ремонтів і перепланувань окремих квартир заборонено улаштування нових віконних прорізів і розширення