Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19332 (5687425)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Індивідуальне будівництво
Відповідальний:Департамент містобудування та архітектури [Спасибко Олександр Валерійович], виконавець: Свистунов Олександр Вікторович
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня. У мене пропозиція стосовно реконструкції хрущівок. Між будинками 32 (школа) та 34-А (гуртожиток поліціянтів)по вулиці Ушинського є велика незаймана ділянка, на якій можна побудувати великий багатоквартирний будинок на 1000 квартир й в нього переселити мешканців панельних будинків №№ 3, 5 та 7 по вулиці Ушинського. Це перша пропозиція.

Друга: на території радіоринку відновити когоспний впорядкований ринок, який функціонував з 1960 по 1990 роки. Я добре пам’ятаю, що на ринку були м’ясний павільйон, молочний, був свій санітарний лікар, який перевіряв якість усіх продуктів, що привозили селяни на продаж (кожний продавець мав тримати біля своєї продукції висновок санітарного лікаря), усім продавцям видавали ваги, гирі, лотки для продуктів, лопатки для насипу продуктів, фартухи. Після закінчення торгівлі, кожен продавець мив лотки і прибирав за собою.

Сподіваюсь, що ви прислухаєтесь до мене. Дякую.