Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-6941 (5687478)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від роботи закладів торгівлі та ресторанног
Відповідальний:Управління торгівлі та побуту [Фіоктістов Вадим Васильович], виконавець: Пікалов Денис Олександрович
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

В сусідньому дворі на Спаській,5 (в арці) організовано майданчик для збирання сміття, хоча по факту це нагадує стихійне несанкціоноване сміттєзвалище з елементами підпільного сміттєпереробного заводу.
Що саме відбувається:
1. Щовечора після 23:00, коли прилеглі кафе та ресторани («Пивна дума», «Львівські пляцки», «Львівські круасани» та інші) закінчують свою роботу, персонал збирає за день накопичене сміття (пляшки, коробки, харчові відходи і таке інше) і починає весь цей непотріб з матюками, криками тягнути в мішках та коробках в арку-сміттезвалище. Маршрут цих інколи дикунів проходить поруч з будинком мого проживання. Тут досить щильна забудова.
2. Пізніше, коли вже всі бурлаки з генделиків закінчують свій «шовковий шлях» з усім непотрібом, слід чекати на сміттєзбиральний автомобіль компанії «СЕЛТІК». День на день цей апокаліпсис відбувається в різний нічний час. Це може бути і 2-га і 4- та година ночі. У працівників сміттєперевізника є навіть ключі щоб відімкнути арку і заїхати свої автомобілем в самісіньку арку. Фізично це під відкриті влітку вікна спальні і дитячої кімнати моєї квартири. Гадаю, що той хто це буте це читати, а може й спробує вирішити цю проблему, розуміє якій гуркіт битого скла та іншого хламу відбувається, коли контейнери перевертають і це все висипається у сміттєвоз?!!!!
3. Після того коли сміттєвоз покидає тениторію арки, остання залишається відкритою, наколо бруд і криси з‘являється якась тітка з ключами (майже кожного разу різна) закриває ворота арки і починає тягати ці баки, змітати бите скло, переміщувати з місця на місце будівельний непотріб. Все це робиться з метою прикриття сортувааня картонних коробок, вцілілих пляшок, утоптування пластику.... щоб вже о 6-ій ранку це все навантажувати на тачки місцевих волоцюг, які за 100 грамів сурагату готові на горбу це все тягнути. Все це обрв‘язково необхідно зробити і завешити в ночі, бо зранку прийде нова тітка на зміну і ней Боже побачить скільки добра уїхало.

Ось коротко про содкий сон моєї родини. Вся ніч гуркіт, матюки....Намагався поговорити з перевізником, нічними тітками, неодноразово телефонував на 1551 і залишав заявку-скаргу.... Жодного позитивного рішення. Інколи дають адресу Київкомунсервісу... Київкомунсервіс одного разу навіть відповідь письмову надіслав, шкода що зовсім не вивчили питання, зплутали адреси, назву компанії сміттєперевізника...

ПРОШУ! За моєі присутності та всіх причетних та зацікавлених осіб провести комісійне обстеження цього ЛИХА І ВИРІШИТИ П