Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-7951 (5687742)
Зареєстровано:13 Серпня 2019
Тема звернення:Перевірка наявності дозволів на виконання будівельних робіт
Відповідальний:Управління житлово-комун. господарства [в.о. Лозовий Василь Борисович], виконавець: Шумаков В.А.
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Уважаемый, Виктор Шумаков.

Обращаюсь уже непосредственно к Вам. Территория на которой происходит незаконный захват и установка ограждений к территории данного ОСББ не принадлежит. Есть генеральный план у ОСББ, и эта территория в нем обозначена как территория общественного пользования и принадлежит городской инфраструктуре.
В данном случае ни глава ОСББ ни совместно жильцы этого дома ничего сделать не могут по закону.

Не отписывайтесь, пожалуйста автоматом и цитатами нормативных документов, а приедьте на место и посмотрите своими глазами. Заодно посмотрите на действия строительной компании которая ведет строительство рядом не соблюдая правила безопастности. Да и оцените состояние асфальтного покрытия по улице Драгоманова.Шановна Тетяно Валеріївно!
В управлінні житлово-комунального господарства Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації розглянуто Ваше звернення, яке надійшло до КБУ «Контактний центр міста Києва» щодо встановлення огорожі за адресою: вул.Драгоманова,12-А, про що в межах компетенції повідомляємо наступне.
Експлуатацію, утримання житлового будинку № 12-А на вулиці Драгоманова та його прибудинкової території здійснює ОСББ «Позняки –Дніпро».
Відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» основна діяльність об’єднання полягає у здійсненні функцій, що забезпечують реалізацію прав співвласників на володіння та користування спільним майном співвласників, належне утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, сприяння співвласникам в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обгрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов’язань, пов’язаних з діяльністю об’єднання.
Утримання та благоустрій прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків проводиться власником або балансоутримувачем цього будинку.
Відповідальні особи підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, юридичні та фізичні особи, що використовують будинки і споруди та приміщення в них на законних підставах, зобов’язані утримувати в належному стані території, надані їм в установленому законом порядку.
З огляду на викладене, Ваше звернення направлено до зазначеного суб’єкта господарювання для подальшого розгляду, вжиття заходів реагування та надання вичерпної інформації в установлені законодавством терміни.
Додаток: на 1 арк. на другу адресу.
З повагою
Начальник управління Віктор ШУМАКО