Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-6951 (5687874)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 203 [в.о. Лозовий Василь Борисович], виконавець: Плотник Олександр Анатолійович
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Отримавши відповідь на своє звернення № А-6848 від 1 Серпня 2019, в якому йдеться про те, що асфальтування та ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій відноситься до капітальних робіт та виконується по загальноміським програмам за цільові кошти з міського бюджету. та на 2019 рік не заплановано, повідомляю наступне.
В моєму зверненні мова про капітальний ремонт покриття й не йшла. На фото у вкладенні видне пошкодження, а саме просідання асфальту у місці проходження каналізаційного люку, що потребує аварійного, точкового ремонту! Оскільки, через велику кількість опадів останнім часом, цей дефект (яма), збільшує свої розміри, вважаю, що для запобігання аварійних ситацій, необхідно виконати негайний ремонт цього місця (між під їздами 2 і 3 будинку Бажана 7а).
Крім того, всі інші проблемні місця, вказані в попердньому зверненні, цілком можливо, на данному етапі, відремонтувати без капітального ремонту, за допомогою кількох лопат асфальту!
Прохання вжити дієвих заходів саме з ремонту асфальтового покриття на вказаних ділянках, а не робити відписки про неможливість виконання робіт в цьому році.