Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19370 (5687888)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:Святошинське управління поліції [в.о. Пилипчук Сергій Іванович], виконавець: Ткаченко Володимир Миколайович
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

На розі проспекта Перемоги та вулиці Ф. Кричевського невідомі влаштували парковку маршрутних таксі та автобусів призначенням Київ - Бердичів та Київ - Житомир. Самовільно встановлено Знак ”Зупинка громадського транспорту” та вздовж тротуара на самій вулиці розложені ”фішки” протяжністю 10м. Які й так унеможливлюють проїзд на цій вузькій вулиці. Також, стоїть неадекватна людина, яка не дозволяє там зупинятися на власному авто. На цьому місці через цю ”зупинку ” небезпечно переходити вулицю. Місця абсолютно немає, видимості для перетину вулиці, або сспуску в метро. Прошу вжити всіх необхідних заходів передбачених законом та повідомити мене про проведену роботу у встановлені законом терміни.