Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-6852 (5687945)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Проведення дератизації
Відповідальний:ЖЕД ”Печерськжитло” [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: ЖЕД Печерськжитло
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Дератизація б. 28 і 28а по бул. Лесі Українки в м. Києві
August 13, 2019
У декількох під’їздах нашого будинку по бульв. Лесі Українки 28 у Києві мешканці неодноразово помічали гризунів – мишей та щурів. За словами мешканців будинку, гризуни помічені були у під’їзді, ліфті і навіть на балконах житлових приміщень.
Цей будинок конструктивно об’єднаний з будинком 28а, має спільний дах та підвальні приміщення, що сприяє міграції гризунів по всьому периметру.
У зв’язку з вищевикладеним, для попередження спалахів небезпечних інфекційних захворювань, що переносяться гризунами, усунення кричущої антисанітарії, вимагаємо зобов’язати КП УЖГ ”Печерськжитло” невідкладно, без зволікань, провести комплексну дератизацію усіх технічних приміщень, місць загального користування та каналів пролягання комунікацій будинків №28 та №28А по бульв. Лесі Українки, включаючи технічний поверх, підвальні приміщення, сміттєпроводи та сміттєприймачі, вентиляційні канали, ліфтові шахти, місця прокладання труб водопостачання і каналізації та усі інші можливі осередки розмноження та поширення небезпечних для епідемічної та санітарної ситуації в будинку гризунів. У разі, якщо такі заходи вже проводились - провести їх повторно, у зв‘язку з недосягненням результату.
Також просимо провести комплексне обстеження складських та торгівельних приміщень розміщеного на 1му поверсі будинку №28 по бульв. Лесі Українки продовольчого магазину «Гурман» на предмет виявлення кормової бази та осередків розмноження і поширення гризунів.
ВАЖЛИВО! У разі використання для дератизації отруйних речовин та/або предметів, які можуть бути небезпечними для довкілля, тварин та здоров’я людей, просимо вжити вичерпних заходів для попередження усіх мешканців будинку про небезпеку.