Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-9303 (5687986)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність ГВП
Відповідальний:Район теплових мереж ”Голосіїво” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня!!! І знову звернення про відсутність гарячої води за мою адресою.Вода зявилась 05.08.19 до того її майже місяць не було вчора 13.08.19р, знову її не страло, як повідомили на гарячі лінії роботи виконує КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО прорив на теплотрасі до 20.08.19р година включення 23.59.Питання в нас там такий прорив маштабний що для усунення його потрібно 8 днів і то не факт що не буде перенесена дата усунення проблеми.Може б працівники не ходили один за одним по колу і не курили не пили каву безперестанку, не віддихали в машині на міжечках, або приїхали розрили походили покругу і поїхали потім через днів 2 приїхали знову подивились ” а ось само полагодилось”і знову десь пропали на пару днів.
В мене питання за що нам виставляють тоді рахунки в платіжках як її більше не має як є?
Я б не писала ну проблема з гарячою водою в нас почались з 08.05.19р завсі ці місяці може 3 тижні вода в нас була, хоча в платіжках таке враження що в нас вона ніколи не пропадала.
Обідно те що розривають на одному і тому самому місці, може б вже не заривали?Якщо вже розрили так може його раз зробити і забутись?
Чи напишіть обяву що у вас проблеми з постачанням води і надалі будуть якщо хоче гарячої води то закутай бойлери.