Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18753 (5688066)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: Крамаренко Анатолій Костянтинович
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго ранку!

Біля місця моєї роботи вул. Генерала Алмазова 18/7 в м. Києві, що біля станції метро Печерська встановлено МАФ, який перешкоджає безпечному переходу дороги. Як видно на фото, він встановлений разом з холодильником для морозива прямо напроти пішохідного переходу та залишає на тротуарі місця для пересування пішоходів менше одного метра. Поруч, справа від МАФу становлена точка продажу фруктів, що ще більше ускладнює ситуацію. А черга, яка утворюється біля МАФу, створює перешкоду для руху та обмежує огляд як водіям так і пішоходам,
Це дуже людне місце, що знаходиться на шляху людей від станції метро до місць роботи та навчальних закладів. А машини заїзджають на парковку поруч.
Вважаю встановлення цього МАФу та точки продажу фруктів грубим порушенням, що створює незручності, а також небезпеку для пішоходів.
Прошу прийняти заходів щодо демонтажу данного МАФу, а також з’ясувати на яких підставах (дозволи, документи, ким видані) його взагалі встановили в цьому місці.