Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23892 (5688386)
Зареєстровано:14 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт під’їзду
Відповідальний:ОД - 501 [Сагайдак Л.Г.], виконавець: Никитюк Сніжана Миколаївна
Дата контролю:29 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Шановні керівники міста!
В нашому будинку склалась катастрофічна ситуація з дахом та горищем будинку, а також з трубопроводом опалення, що розташований на горищі. (Фото додається). А саме:
1. Дах будинку не має жодної теплоізоляції ні самої покрівлі, ні підлоги горища, що є стелею помешкань 9-го поверху. Вікна на горищі не мають можливості закриватись в зимовий період. Тому температура на горищі та зовні однакова.
Такий стан горища порушує тепловий режим будинку і наслідок цього тепло, що постачає тепломережа у повному розумінні «вилітає в трубу».
На тепловізорі, яким досліджували узимку наш будинок дах нашого будинку темно червоний.

2. Трубопровід, що прокладений на горищі будинку (біля 200 м) практично не теплоізольований. Теплові збитки по розрахункам спеціалістів становлять 40-50 кВт/год. при температурі повітря 0 С0. А при існуючому стані горища за п.1.ще більше.

3. Окрім того вентилі, що перекривають опалення в «стояках» не працюють і тому при аварійних ситуаціях з опаленням в окремому помешканні доводиться відключати від опалення весь будинок.

Ситуація, що викладена вище, склалась в наслідок того, що обстеження технічного стану будинку не проводилась вже багато років (зокрема КП ”Керуючою компанією з обслуговування житлового фонду Оболонського району міста Києва” – жодного разу). На запит до керуючої компанії про Акти технічного огляду, жодного акту компанія надати не змогла.

Просимо Вас вжити негайних заходів для проведення необхідних робіт до настання опалювального сезону, бо ситуація, що склалась близька до аварійної, не дозволяє мешканцям будинку отримувати достатню температуру теплоносія, в наслідок втрат тепла.

З повагою,