Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18792 (5688599)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Не працює пасажирський ліфт
Відповідальний:Дільниця - 3 [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: в.о. начальника Байлик Галина Миколаївна
Дата контролю:19 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

В доме по адресу пр.Правды 6а полгода не работает пассажирский лифт. Также есть грузовой ливт, который работает 2 часа в день. Жильцы неоднократно оставляли жалобы на работу лифтов, однако получили ответ такого плана
Внаслідок виходу з ладу ліфтового обладнання ліфт не працює.
В складовій за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по статті «Технічне обслуговування ліфтів» не передбачені витрати на виконання робіт по заміні ліфтового обладнання.
Слід зазначити, відповідно до статті 7 Закону України від 14.05.2015 № 417-VІІІ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі – Закон) співвласники багатоквартирних будинків – власники квартир або нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку зобов’язані:
-забезпечувати належне утримання та належний санітарний, протипожежний і технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку;
-забезпечувати технічне обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку.
Також наголошуємо, що мешканці будинку мають змогу надання згоди на сплату за виконані роботи з поточного ремонту співвласниками в рівних частках пропорційно житловій площі, що є у власності, шляхом здійснення комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району м. Києва» нарахувань в повідомленнях-рахунках (в системі ГІОЦ) окремо від послуги з управління/ утримання будинків і споруд та прибудинкової території.
За період простою ліфта мешканцям, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.2013 № 970 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі» буде виконано перерахунок, що буде відображено в квитанції за житлово-комунальні послуги.
За додатковою інформацією мешканці житлових будинків можуть звертатись до Комунального підприємства за тел. 425-34-12, 425-40-30.
З повагою
Директор Арсен КРИКУН
Віталій Музиченко
Вадим Башунов
425 23 35
Это значит что то что жильцы платят каждый месяц кучке воров во главе с кличко, это просто так, потому что когда что-то в этом доме ломается, жтльцы должны еще раз сброситься и починить это за свои деньги, так как в 2015 году еще одна кучка воров приняла такой закон, по которому мы должны оплачивать все такие ремонту за свои деньги.
Это недопустимо