Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-6881 (5688637)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Знищення омели, амброзії та рослин - паразитів
Відповідальний:КО ”Київзеленбуд” [в.о. Бєлоусова Наталія Миколаївна]
Дата контролю:5 Вересня 2019
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Скарга. Тема/напрямок бездіяльність Відповідальний: КП ”УЗН” [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Ковшун Є. М.

Бездіяльність Відповідальний: КП ”УЗН” [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Ковшун Є. М. на скаргу від 5.08. 2019 З-6749 спонукає до повторної скарги щодо видалення карантинної рослини амброзії.
Чому не видається карантинна рослина амброзія у сквері на вулиці Довбуша біля водойми, Довбуша, 33?
Уточнив координату. Для наочного підтвердження існування проблеми додаю фото від 15.08.2019 року. З повагою о 09:25 від 15.08.2019 року.