Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-4561 (5688699)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Вигул/тренування тварин у невідведених для цього місцях
Відповідальний:”Служба обліку та реєстрації тварин” [Фіщук Андрій Вікторович], виконавець: Лещенко Наталія Петрівна
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

15.08.2019
Звертаю увагу ГУ МВС України в м. Києві про відсутність контролю за дотриманням вимог рішення Київської міської ради від 25 жовтня 2007 року N 1079/3912 «Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами в м. Києві», а саме:

5.5. Дозволяється виводити собак за межі квартири, території подвір’я, організацій, підприємств тощо лише на повідку з прикріпленим до нашийника особистим номерним знаком, а потенційно небезпечних собак та собак, що визнані небезпечними, обов’язково на короткому повідку (не більше 1,2 м) і в наморднику.

5.7. Не дозволяється приводити тварин (крім собак-поводирів) у приміщення магазинів і кафе (крім спеціалізованих магазинів для тварин), об’єктів громадського харчування, установ охорони здоров’я, освіти та культури, на територію дитячих та спортивних майданчиків.

5.3. Особа, яка супроводжує тварину, зобов’язана забезпечити безпеку:
- оточуючих людей і тварин, а також майна від заподіяння шкоди супроводжуваною твариною;
10.1. Структурні підрозділи ГУ МВС України в м. Києві:
10.1.1. Здійснюють контроль за дотриманням вимог цих Правил та інших нормативно-правових актів у цій сфері.
10.1.2. Уповноважені на документування правопорушень у сфері утримання тварин передають адміністративні матеріали до відповідних органів згідно з чинним законодавством для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

На алеї між вул. Закревсько та пр. Маяковського (особливо біля б. 31 В по вул. Закревського) постійно та у великій кількості вигулюють собак без повідків в не відведених для цього місцях. І маленькі і побільше собаки обгавкають перехожих серед яких велика кількість дітей. А на зауваження власники собак сміються «викликайте поліцію вони винесуть усне попередження, якщо мене знайдуть і нічого не доведете – повідок встигну прикріпити, а що кидалась чи вкусила саме моя собака не доведете і мізерний штраф мене не лякає».
А для забезпечення безпеки людей треба проводити регулярні попереджувальні заходи, а саме, під час патрулювання не обмежуватись усним попередженням, а документувати правопорушення (вигулюють собак без повідків в не відведених для цього місцях) і попереджати, що у разі повторного вчинення порушення, собака підлягає конфіскації (стаття 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення).