Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-6562 (5688862)
Зареєстровано:15 Серпня 2019
Тема звернення:Знищення омели, амброзії та рослин - паразитів
Відповідальний:Управління освіти [Сагайдак Л.Г.], виконавець: Вахнюк Н.М.
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Небезпечна амброзія та смітник. За будинком , по вул Полярна 8г та шкільним стадіоном не просто жахливий смітник, а ще й безліч кущів амброзії. На території школи, амброзія скошена, але забор не захистить дітей. Може комунальні служби накінець відреагують, й приберуть територію не лише з фасаду? Чи хочуть дочекатися декількох летальних випадків від алергічної асфіксії дітей?