Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-5397 (5689045)
Зареєстровано:16 Серпня 2019
Тема звернення:Порушення правил тиші (після 22:00)
Відповідальний:Управління будівництва, архітектури та землекористування [в.о. САГАЙДАК Людмила Григорівна], виконавець: Головко О.О.
Дата контролю:2 Вересня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрий день! Причина звернення: порушення санітарних норм на виконання ремонтних робіт у частині створення шуму в нічний час. Звернення від мешканців Оболонського проспекту 34, 32 (які знаходяться в безпосередній близькості до місця створення шуму)
Суть проблеми: З 12.08.19 Дрім Таун-2 проводить демонтаж аквапарку та/або ремонтні роботи в нічний час, а саме з 1-ї години ночі до 5-ї ранку (приблизно) з використанням технічних засобів, що створюють характерний високочастотний шум, що подібний до шуму від циркулярної пили або точіння чи шліфування матеріалу на високих обертах (додаю відео, на якому можна почути вказаний шум. За потреби можу надати ще мінімум 5 файлів, що ілюструють вказаний шум). Відео зняте в квартирі о 1й годині ночі. Вказаний шум має постійний характер, тобто без затихань і перерв може чутися на протязі години, потім невеличка перерва і знову шум! Цей шум добре чутно через відкрите на провітрювання вікно, що унеможливлює спокійний сон та відпочинок!!!!
Прошу: 1. Вжити заходів відносно Дрім Таун - 2 задля припинення виконання будь-яких робіт, що створюють шум вночі та з метою дотримання Закону України ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, а саме статті 24, в якій вказано, що проведення ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється в робочі дні після 21.00 до 8.00.
2. Прошу зауважити, що робітники Дрім Таун -2 регулярно проводять роботи з обслуговування будівлі ТЦ в нічний час, що створює шум і дискомфорт для жителів найближчих будинків!!! В зв’язку з цим прошу довести до відома адміністрації ТЦ норми і правила Закону України ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” з вимогою неухильного дотримання ст.24, оскільки ТЦ знаходиться в безпосередній близькості до житлових будинків!