Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-23835 (5735444)
Зареєстровано:1 Грудня 2019
Тема звернення:Право безкоштовного проїзду всіма видами пасажирського міського транспорту
Відповідальний:Сектор моніторингу звернень апарату [в.о. Лагута Ярослав Миколайович], виконавець: Минко Ірина Миколаївна
Дата контролю:16 Грудня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

В зв’язку з введенням в м.Києві електронного контролю проїзду пенсіонерів в громадському транспорті я звернулась до відділення пенсійного фонду в Дарницькому р-ні за отриманням ЕПП, якеможна використовувати як проїзний документ і електронний цифровий підпис, принаймі така інформація на сайті ПФ (https://www.pfu.gov.ua/154137-elektronne-pensijne-posvidchennya-dostupno-zruchno-operatyvno/). Але в Дарницькому відділенні мені відмовили, аргументуючи тим що ЕПП видається виключно переміщеним особам!!! На моє посилання на офіційний сайт ПФ відповідь унікальна: ”мало -лі что там напісано, ми нічево нє знаєм!!! ЕПП видайом только пєресєленцам!!!А за ЕЦП ідітє в налоговую”
Після консультацій на гарячу лінію ПФ , де підтвердили інформацію з сайту, я знову прийшла на прийом до Дарницького відділення. Цього разу почали вимагати щоб я спочатку перевела отримання пенсії на ощадбанк і принесла фотографії, хоча на сайті зовсім інший порядок:

”Щоб отримати електронне пенсійне посвідчення, потрібно звернутись до відділення Пенсійного фонду за місцем проживання та подати заяву. Заява формується автоматично із даних, наявних у базі Пенсійного фонду. Пенсіонерові необхідно її лише підписати.
Для виготовлення документу пенсіонерам, які бажають отримати нове посвідчення замість попереднього, можуть бути використані фото, наявні в базі даних Пенсійного фонду. Ті, хто виготовляє електронне пенсійне посвідчення вперше, можуть надати фото або сфотографуватись безпосередньо у відділенні Фонду.
Виготовляє електронне пенсійне посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою, Державний ощадний банк України. Наразі Пенсійний фонд веде переговори з іншими банками щодо такої можливості. Виготовляється посвідчення протягом 30 днів і видається в обраному відділенні банку.”

Я відкрила рахунок в ощадбанку і 29.10.19р, щоб не принижуватись в Дарницькому відділенні ПФ, подала заявку з особистого кабінету порталу електронних послуг ПФ Вже пройшло зазначених 30 днів, а інформації немає!!!
На гарячій лінії ПФ повідомляють що вони передали інформацію до Ощадбанку, а в Одадбанку повідомлають що нічого не отримували ( а вних також ще місяць на виготовлення)
А я тим часом не можу скористатись своїм правом пільгового проїзду, бо з бумажним посвідчення в транспорт не пускають!!!
Допоможіть, будь ласка!!