Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-28774 (5735786)
Зареєстровано:1 Грудня 2019
Тема звернення:Ремонт під’їзду
Відповідальний:ЖЕД ”Печерська брама” [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: ЖЕД Печерська брама
Дата контролю:16 Грудня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня! Останні 4 роки мешканці будинку 1( підїзд №2) по вул. І.Федорова мали колективні звернення до ПРДА, а також до обраних нами депутатів з проханням поставити на бюджетування ремонт нашого підїзду. Я хочу зазначити, що ми звертаємося і просимо провести ремонт в підїзді №”2. Але нам роблять кошторис на три підїзди і вказують , що ремонт потребує дофінансування.
Враховуючи , що саме зараз закладаються кошти на господарчі питання на 2020 рік ми п”ятий рік поспіль просимо розглянути питання ремонту в підїзді №2 по вул. І.Федорова, 1та виділити кошти на ремонт вже у 2020році. Якщо підняти преписку з заст.голови ПРДА Невмержицьким А. та наші зверення до М.Терентьєва, то стане очевидни необхідність такого ремонту: останній ремонт проводився десь 1977-1978р. Нам небагато треба:
1) зробити побілку стель та покраску стін;
2) провести заміну старих поручнів;
3) пофарбувати відкоси віконні.
Також надіємось, що у будуть виділені кошти на заміну старого рубироїдного покриття даху на будинкові №1 по вул. І. Федорова: Тут, щоправда необхідна заміна старого рубироїдного покриття над усіма трьома підїздами.
З великою надією та сподіваннями на виконання вищезгаданих робіт у 2020році,
мешканці підїзду №1 по вул. ІФедорова.