Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-13626 (5736343)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Перерахунок, нарахування плати та боргу за вивіз сміття
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Щербина Андрій Анатолійович
Дата контролю:18 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

На моє звернення №Л-13206 від 13.11.2019 КП ”Київкомунсервіс” надало загальну відповідь про зобов’язання споживача письмово інформувати виконавця про фактичну кількість осіб, які постійно проживають у житлі споживача. Зважаючи на цю відповідь, прошу детально надати роз’яснення:
1. Якщо власник квартири письмово проінформує КП ”Київкомунсервіс” про те що в його квартирі ніхто не зареєстрований (не зареєстроване ПОСТІЙНЕ місце проживання) та відповідно ПОСТІЙНО!!! не проживає, чи зніме повністю КП ”Київкомунсервіс” нарахування по такій квартирі, і не буде нараховувати на 1-ну особу?
2. Якщо ні, які документи (перелік) необхідно надати до КП ”Київкомунсервіс” для повного зняття нарахування в квартирі де ніхто не зареєстрований, тобто ПОСТІЙНО не проживає. Надати посилання нормативно-правові акти які регулюють обов’язкове надання таких документів до письмового сповіщення від осіб в квартирах яких ніхто не зареєстрований.
2. Якщо в квартирі є зареєстровані особи, але вони ВСІ нададуть довідку з тимчасового проживання(документ визначений самим КП ”Київкомунсервіс” як належний підтверджуюючий) за іншою адресою, чи буде знято повністю нарахування за ВПВ в такій квартирі?
Зауважую, що відповіддю на моє звернення №Л-13206 від 13.11.2019 КП ”Київкомунсервіс” надало посилання на нормативно-правові акти, які регулюють тільки ТИМЧАСОВЕ непроживання осіб за адресою реєстрації.