Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-47135 (5736576)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Евакуація безгосподарських, залишених транспортних засобів
Відповідальний:КП «Керуюча компанія» (Святошинська РДА) [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович], виконавець: Григоренко Василь Васильович
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня.

Протягом тривалого часу (більше 20 років) під домом стоїть авто на зеленій зоні.
Також авто заблокувало доступ ко каналізаційної системи (люк).
Авто є антисанітарним так як там проживають вуличні коти. Вони гадядть і їдять в авто.