Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-47146 (5736698)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Аварійний, травмонебезпечний стан утримання об’єктів благоустрою
Відповідальний:Шляхово-експлуатаційне управління [в.о.ЦИБУЛЬЩАК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ], виконавець: Куліков Олег Михайлович
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

В рамках виконання звернення К-37063 від 9 Липня 2019, 02 грудня 2019 року було проведено ремонт асфальтного покриття навкого зливоприймача в районі зупинки громадського транспорту ”вул. Осиповського” по вул. Вишгородська.

Дякую за ремонт, але прошу враховувати навколишні умови для правильного стоку води.
Як видно з фото, нажаль навколо зазначеного зливоприймача збирається вода що створює незручності при посадці/висадці пасажирів громадського транспорту.