Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-9240 (5736876)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Не працює пасажирський ліфт
Відповідальний:ЖЕД - 7 [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович], виконавець: Бузінський О.В.
Дата контролю:9 Грудня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Вже більше тиждня не працює пасажирський ліфт у мене двоє маленьких дітей і потрібно на калясці везти в поліклініку, як це мені зробити, якщо не можливо спуститись з верхніх поверхів, ремонтники забрали плату управління в ремонт сказали, що вже не через місяць, а через 2 місяці запустять ліфт, що робити людям з маленькими дітьми та людям з обмеженими фізичними можливостями? Знайдіть запасну плату та зробіть ліфт негайно.

Пане Бузінський вам не соромно отримувати 448 455 грн. за 2018 рік заробітної плати, а за 2019 більше, як півмільйона грн. заробітної плати коли люди з дітьми тижнями не можуть вийти з квартир на вулицю по причині не працюючого ліфту, зробіть хоча б щось корисне, посприяйте у вирішенні корисних для ваших роботодавців (мешканців) питань. На дільниці ЖЕД-7 не робиться нічого корисного та ефективного ви тільки кошти списуєте за не існуючі роботи.

Покажіть себе з ефективної сторони невже вам не хочеться бути ефективним керівником ЖЕД-7 та робити щось корисне для людей. Це питання життя та безпеки людей, які спускаються з поверхів по темній небезпечній, незручній, сходинковій клітині з дитячими колясками.