Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-3332 (5736898)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Встановлення лічильників на опалення
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Щербина Андрій Анатолійович
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Уже більше року мешканці нашого будинку відстоюють своє право платити за фактично спожиту теплову енергію, а не космічні здирницькі суми загальновстановлених тарифів.
На наше звернення КП «Київтеплоенерго», як оператор зовнішніх теплових мереж, на якого покладається обслуговування та заміна вузлів обліку, ще в березні поточного року завірило про першочергове відновлення засобу комерційного обліку тепла за адресою нашого будинку(лист від 11.03.2019 №30/вих./1-3892).
Проте до цього часу робота лічильника не відновлена.
Під час особистих прийомів з керівництвом СП «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго», які відбулися 03.07.2019 та 07.11.2019, нам повідомлено, про проведення обстеження засобів обліку тепла за нашою адресою та неможливість їх демонтажу з метою ремонту через несправність запірної арматури. За інформацією керівництва СП «Енергозбут» надавалось неодноразове доручення щодо СП «Київські теплові мережі» щодо ремонту запірної арматури, проте минуло майже півроку, а роботи не виконані.
Ураховуючи викладене, ми вимагаємо:
Дати доручення підпорядкованим КП «Київтеплоенерго» підприємствам щодо проведення ремонтних робіт за адресою пров. Михайлівський, 9а та забезпечення відновлення засобу обліку тепла.