Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-727 (5759821)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Пропозиції щодо вдосконалення роботи маршрутних таксі
Відповідальний:Комунальна служба перевезень [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Прудов Володимир Юрійович
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Крик душі. Хочу поскаржитися на вкрай незадовільну роботу перевізника маршрутки № 517 (17+7), маршрут: вул. Уборевича (Єфремова)-Народного ополчення (зупинка Стражеска Академіка). Суть проблеми: на даному маршруті майже немає водіїв і авто. Це призвело до того , що інтервал руху з 7-10 хв. (як це має бути в нормальному режимі і написано на кінцевій зупинці графіку роботи маршрутки) збільшився до 40-50 хв. І ця проблема не нова, вона тягнеться вже декілька років. Ввечері в будні дні ( о 18.00 год.) маршрутку на кінцевій зупинці на вул. Стражеска Ак. можна прочекати годину, півтори, а по вихідним дням, або після 19-00 год. вона може взагалі просто неприїхати!!!!! Для порівняння на маршрутці № 455, в якої кінцева зупинка співпадає з 517 маршруткою, інтервал руху становить 5-7 хв. і на маршруті одночасно курсує від 20 до 30 маршруток, а на 517 в той самий час - лише 2 або 3!!!! І стан 517-тих маршруток (самих авто) незадовільний: маршрутки всі гнилі/заіржавілі. Це було б зрозуміло, якби така ситуація відбувалася не в 21 ст. і не в столиці України, а десь в Африці. Звертаю увагу на те, що зі слів самих водіїв, перевізники змінюються постійно один за одним, і добитися інформації про те, хто є перевізником - майже неможливо (водії не повідомляють таку інформацію). В інтернеті також застаріла інформація щодо даної маршрутки і контактів перевізників .
Також хочу зазначити, що неодноразові мої та інших пасажирів маршрутки спроби поспілкуватися з представниками маршруту щодо незадовільного обслуговування пасажирів до покращень не призвели: нас постійно запевнюють, що все скоро налагодиться, що скоро буде краще - буде більше водіїв і маршруток, а по факту - взагалі нічого не міняється роками. Із за цього, щоб доїхати з кінцевої до кінцевої, люди змушені кожен день робити по дві” пересадки”.
Тому, або закрийте цей маршрут раз і назавжди, щоб недобросовісні перевізники і водії маршруту № 517 не дурили людям голову і не знущалися своїми діями з людей, або налагодьте його роботу так, щоб інтервал руху знову став 7- 10 хв. Прошу вашого втручання та допомоги в цьому надважливому для мене та інших пасажирів маршрутки, питання.
Принагідно інформую, що не набагато краща ситуація з маршруткою № 518: маршруток також не вистачає, реальний інтервал руху до 30 хв. замість 7-10 хв.