Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-1258 (5759889)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Облаштування наземного пішохідного переходу
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Прошу КК ”Київавтодор” погодити тимчасову Схему ОДР для облаштування нерегульованого пішохідного переходу між Бессарабським риком та буд. № 2 по вул. Басейній до розробки Дептрансінфра проекту облаштування пішохідної зони в центральній частині міста Києва.


Шановний Павле Вікторовичу!
У комунальному підприємстві «Центр організації дорожнього руху» опрацьовано Ваше звернення, яке надійшло до КБУ «Контактний центр міста Києва» від 08.12.19 № П-24062/1 стосовно облаштування нерегульованого пішохідного переходу між Бессарабським риком та буд. № 2 по вул. Басейній.
Інформуємо, що КП «Центр організації дорожнього руху» у 2018 році була розроблена та погоджена з Управлінням патрульної поліції у місті Києві схема організації дорожнього руху (ОДР) з впровадження нерегульованого пішохідного переходу за вказаною адресою.
Однак, зазначена схема ОДР не була погоджена КК «Київавтодор», оскільки Департаментом містобудування та архітектури розробляється проект щодо облаштування пішохідної зони в центральній частині міста Києва.
З повагою