Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1091 (5759933)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Графіті, написи/малюнки на об’єктах благоустрою
Відповідальний:ОД - 502 [в.о.ЦИБУЛЬЩАК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ], виконавець: Волковська Віра Миколаївна
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Прошу ліквідувати написи (графіті), що з’явились на стіні будинка за адресою: Оболонський проспект, б. 40А зі сторони дому №40 та з торця під’їзду №2 за тою самою адресою.
Написи є ймовірно рекламою ресурусу по розповсюдженню наркотичних засобів.
Необхідно пофарбувавати стіну дома у відповідний колір.

Аналогічні написи присутні і на будівлі №38А

Фото додаються.