Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2306 (5760020)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Перевірка наявності дозволів на виконання будівельних робіт
Відповідальний:Департамент містобудування та архітектури [Спасибко Олександр Валерійович], виконавець: Свистунов Олександр Вікторович
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Протест
проти наміру Київської міської ради прийняти проект генерального плану м. Києва 2025, з наступних причин:
1. Проектом генерального плану м. Києва 2025, передбачена забудова Совських ставків житловим комплексом, який складається з висотних і багатоповерхових будинків і в який планується заселити 7723 людини.
Совські ставки є унікальним осередком живої природи в центрі міста Києва, де живуть декілька видів качок, гніздяться солов’ї, мешкають черепахи та ящірки, в самих ставках водиться риба. Місцевість Совських ставків є часткою зелених легень міста Києва. І при відповідному благоустрої Совськи ставки можуть стати приємним місцем відпочинку Киян. Замість цього нам в якості компенсації пропанують якийсь сумнівний парк.
А саме: планується в запропоновану забудову Совських ставків заселити 7723 людини.
Згідно п. 3.15 ДБН 360-92** -- Площу озелененої території житлового кварталу слід приймати не менше 6 м2 на 1 чол. (Без урахування шкіл і дитячих дошкільних установ). Перемножимо 6 м2 на 7723людини. Отримаємо необхідну площу зелених насаджень (для запланованих заселенців) яка дорівнює 46338 м кв. або ж 4,63 гектара. Загальна площа озеленення запланованої під забудову території відповідно до схеми складає 7,59 гектара.. Віднімемо від 7,59 гектара - 4,63 гектара і отримуємо що залишається 2,96 гектара озелененої території для киян які живуть поза плануємої забудови.
Ото ж Киянам не має ніякого сенсу втрачати зелений осередок площею 20,38 гектара, де можна подихати чистим, свіжим повітрям, погуляти в природних умовах біля води, послухати на початку літа солов’їв, та подивитись на качок.
2. Плануєма забудова Совських ставків висотними і багатоповерховими будинками, приведе до зміни руху грунтових вод які мають витоки в ці ставки, що в свою чергу вплине на загальну гідрологічну ситуацію на площі яку займає мікрорайном Монтажник. Мікрорайон Монтажник розташовано на пагорбі який складається з грунтів льосового походження. Льосові грунти при замочувані втрачають свою несучу здатність, що може привести до руйнування житлових будинків розташованих по вулицям Брошко (Кировоградська), Монтажників, Травнева, Лісічанська, Куп’янська Дежньова, та в примикаючим до них провулкам.
Підняття рівня грунтових вод може привести не тільки до підтоплення будинків по вулицям Брожко (Кіровоградська), Куп’янська, Дежньова, Луганська, та провулок Травневий, але і до втрати
стійкість схилу (з боку Совських ставків) пагорба на якому знаходиться мікрорайон Монтажник.