Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2337 (5760199)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Забабурін Андрій Іванович
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

На початку вулиці Драйзера серйозно погіршилася якість дорожнього покриття.
По вулиці Драйзера (від проспекту Маяковського до вул Закревського) утворилося багато тріщин, ДУЖЕ ВЕЛИКІ напливи біля пішохідного світлофора. Також докучають каналізаційні люки, що знаходяться на різних рівнях з асфальтобетонним покриттям.

Вищевказане призводить до підвищення небезпеки цього перехрестя. Водіям доводиться екстрено гальмувати, створюючи аварійно-небезпечну ситуацію або маневрувати для об’їзду перешкод. Вважаю, що стан доріг в столиці держави, що розвивається має регулярно поліпшуватися.

Закликаю якомога швидше провести ремонт вказаної ділянки і внести його в план капітального ремонту на найближчий період.