Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-413 (5760205)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Порушення водіями маршрутних таксі правил дорожнього руху.
Відповідальний:Комунальна служба перевезень [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Прудов Володимир Юрійович
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня. За вище сказаного адресою, якщо точніше - на зупинці трамваїв біля метро Берестейська пішоходи систематично і масово порушують правила - перебігають дорогу у неналежному місці, чим наражають на небезпеку себе, а також водіїв та іх пасажирів.

Я часто там чекаю трамвай і вже надивилася як люди по одинці чи толпою біжать під машини, а мотивацією, зазвичай є бажання встигнути на маршрутку , яка зупинилася у неналежному місці. Окрім того, що певна кількість людей хоче зхитрити і бігає то на зупинку трамваю, то на довільну ”зупинку” маршруток, щоб скоріше потрапити на роботу, ще й на зупинці маршруток зазвичай дуже багато людей, часто доводиться чекати наступну маршрутку у час пік. Ось такі мотивації у суспільства порушувати правила, та ризикувати своїм життям та здоров’ям. Тож або там потрібні зебри, або патруль, який буде штрафувати і пішоходів і водіїв( та спершу потрібно повідомити маршрути, що ситуація береться під контроль і порушення будуть каратися. Якщо маршрутки перестануть зупинятися - людям не буде сенсу бігати. Як мінімум у неналежному місці зупиняються 429 і 566 маршрути.
Сьогодні я спостерігала як там же перебігала мати з коляскою, вона перебігала три смуги! Від зупинки трамваю до сторони з будинком по адресі проспект Перемоги 80/57.
Я не водій, не вмію водити машину, та мені шкода, що ці люди наражають на небезпеку не тільки себе, а і водіїв, через яких вони можуть або втратити життя або сісти до в’язниці чи просто нести тягар , того, що ти збив людину, нехай вона сама кинулася під машину і сама винна.
Додаю фото зроблене сьогодні