Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2344 (5760255)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Незручності від встановлених орендарем вентиляційних систем(кондиціонер та інші)
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Подільська РДА) [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Крикун А.Є., Блюміна В.М., Афанасьєва Л.П.
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

У підвальному приміщені житлового будинку за адресою 04071, м. Київ, вул. Оболонська, 37 (37А) знаходиться заклад громадського харчування – ресторан Купальська ніч. Через діяльність даного закладу у будинку порушені житлові та санітарні норми, а також порушується громадський спокій.

Від даного закладу на дах будинку зі сторони двору виведені вентиляційні труби. Через ці вентиляційні труби, в результаті діяльності закладу, постійно виходить дим та запах їжі, що забруднює повітря, а так як вентиляційні труби розташовані дуже близько біля вікон жилих квартир, то дим та запах їжі потрапляє до жилих квартир, через що неможливо відкрити вікна та нормально дихати. Також вентиляційні труби постійно створюють шум та заважають мешканцям будинку.

Прошу демонтувати вентиляційні труби ресторану, які виходять на дах будинку зі сторони двору та забруднюють повітря у будинку, та забезпечити дотримання житлових та санітарних норм, відповідно до чинного законодавства.

Дякую!