Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1124 (5760284)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Відділ обліку та розподілу житлової площі [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Романюк Тетяна Григорівна
Дата контролю:3 Березня 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На мою скаргу надає відповідь Романюк Т.Г., яка бреше. По документам можна побачити, що Музальова та Лукашевич продали квартири по проспекту Лісовому 12-А, це по-перше.
По-друге, як в блоці, де ми зареєстровані, надали комору киянину, а кімнату відпочинку людям, які під Києвом мають пів будинку? Тому не дивлячись на неодноразові звернення із відповідними заяви до Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації про виконання Постанови від 103 грудня 2019 року Київського апеляційного суду щодо узаконення мого проживання в ЖИТЛОВОМУ приміщенні першого поверху ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ загальною площею 85,4 м. кв. за адресою : м. Київ, пр-т Лісовий, 12-б, кв. 3 в яку я, Семенчук Світлана Миколаївна, ВСЕЛИЛАСЯ НА ПІДСТАВІ ЗАКОНУ !!! що підтверджено РПостановою суду, але у відповідь мені надсилаються лишень відписки, в яких міститься ЗЛОЧИННА ДУРНЯ !!!
Ми, представники Територіальної громади району, надієлися, що з новим призначенням в.о.Голови Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації в особі Снопкова С.П. буде порядок у районі, але ця особа бистро увійшла во вкус корупції, окружив себе юристами, у яких брати працюють у поліції і тепер закон для нього не писан. Тому Деснянська Громада йому виразила недовіру.
У його Відписках усі без виключення обставини є умисно перекручені, не точні , які не відповідають фактичним обставинам та нормам ЗАКОНУ і направлені на порушення моїх Конституційних прав, свобод та інтересів.
Пане Снопков С.П., Ви є службова особа, яка займає особливо відповідальне становище, а саме – Ви займаєте посаду в.о.Голови Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації, одного із найбільших районів в Україні з Вашим приходом ми мали надію, що Ви зможете побороти корупцію та хабарство у районі. Але зрозуміли, що людина у нашому районі не бореться з корупцією, а її очолює.