Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1125 (5760292)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Юридичний відділ [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Хало Юлія Леонідівна
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На моє звернення до КБУ (контактний центр міста Києва) №С-25074/1 від 13.09.2019 року (надалі – Звернення замість відповіді на конкретно поставлені запитання отримала чергову відписку Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації за підписом в.о.голови С.Снопкова листом від 30.09.2019 №20-1700/С-25074/1 (надалі – Відписка). У відписці відсутня відповідь на конкретно поставлені запитання що є порушенням ЗУ «Про звернення громадян» та перевищенням службових повноважень, за що передбачена кримінальна відповідальність в порядку санкції ч.1 ст.365-2 КК України.
А так як у Відписці написано: «Факт зайняття (проживання) Вами нежитлового приміщення загальною площею 85,4 кв.м., розташованого на першому поверсі будинку, що знаходиться за адресою: м.Київ, просп. Лісовий, будинок 12-Б підтверджується зверненням Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м.Києва» до суду з позовом до Вас, Семенчук С.М. про звільнення нежитлового приміщення…»
Відповідно до статті 34 Конституції України, статей 3, 4, 5, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу, надати доступ до наступних носіїв інформації:
• Які є підтверджуючі документи, що я, Семенчук С.М. займаю нежитлове приміщення: «загальною площею 85,4 кв.м., розташованого на першому поверсі будинку, що знаходиться за адресою: м.Київ, просп. Лісовий, будинок 12-Б…»?
Але Київський апеляційний суд 03.12.2019 року постановив, що я живу у житловому приміщенні, тоді чому ці посадовці брешуть?
У разі, якщо запитана інформація є конфіденційною, службовою або таємною, то протягом п’ятиденного строку надати належним чином завірену копію документу (наказу, розпорядження, тощо), на підставі якого вищенаведена інформація віднесена до відповідних категорій та ким.
У разі, якщо запитана інформація є конфіденційною, службовою або таємною, то протягом п’ятиденного строку надати інформацію про те, з яких підстав ця інформація віднесена до:
а) конфіденційної інформації, а саме вказати якою фізичною або юридичною особою, крім суб’єктів владних повноважень, обмежено доступ до інформації;