Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1127 (5760295)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Відділ кадрів [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Зайченко Олексій Григорович
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Як завжди, продовжуючи свою злочинну діяльність злочинець, яка не працює, а лишень займає посаду головного спеціаліста юридичного відділу Деснянської в м. Києві державної адміністрації Жуковська Я.В. вводячи в оману відповідні уповноважені органи Київської міської ради та КМДА надала завідома неправдиву відповідь. Повідомляю, що саме проти цієї громадянки відкрито 4 (чотири) кримінальні справи за ознаками злочину ч.1 ст. 365-2 (перевищення службових повноважень), ч.1 ст. 366 (службове підроблення), ч.1 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч.1 384 (введення в оману суду а бо іншого уповноваженого органу).
У відповіді злочинець громадянка Жуковська Я.В. зазначила обставини, які не відповідають дійсності, є завідома неправдиві. Своїми діями службова особа державного органу Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації вчиняє службовий злочин з метою підриву довіри до органів місцевого самоврядування та до державної влади. На підставі викладеного, ПРОШУ : 1. Провести службове розслідування щодо злочинних діянь службової особи Деснянської РДА в м. Києві Жуковської Яни Володимирівни, за результатами якої притягнути зазначену громадянку до належної юридичної відповідальності.
ВІДПОВІДЬ НА ЦЮ СКАРГУ НАДАЄ МАШКІВСЬКА НА ЯКУ ВІДКРИТО ДЕКІЛЬКА КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ, ЯКА САМА ЗАЙМАЄ СВОЮ ПОСАДУ ОНУФРІЙЧУКУ. ВЖЕ ОНУФРІЙЧУКА НЕМАЄ В РДА, а вона все займає цю посаду.