Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-896 (5760345)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від роботи закладів торгівлі та ресторанног
Відповідальний:Управління торгівлі та побуту [Фіоктістов Вадим Васильович], виконавець: Пікалов Денис Олександрович
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

В нашому будинку розташований гастроном. Вантажнi автомобiлi,що завозять продукти, роблять це через газон! Водii на зауваження мешканцiв не звертають увагу. Уснi звернення до хазяiна магазiну теж не дають результату. ВИМАГАЭМО забов”язати власника магазiна вiдновити зруйновану зелену зону. Бо за його прикладом на газонi почали паркуватися iншi автомобiлi.