Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2415 (5760458)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Ремонт та заміна електроприладів
Відповідальний:Підрозділ ”Київські електричні мережі” [Фоменко Олександр Валерійович], виконавець: Маріс Куніскіс
Дата контролю:17 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прийняте рішення щодо відключення освітлення в парадних будинку призвели до незручностей які негативно впливають на безпеку пересування мешканців в житловому будинку Із-за відсутності природнього освітлення та відключення штучного. Відключення штучнього призвело до того що складається негативна ситуація, площа а саме тамбур не освітлюється практично завсім, а ті сутінки що присутні не відповідають ніяким нормам освітлення .
Враховуючи неякісне надання послуг з освітлення, а саме відсутність приладів освітлення та незадовільну роботоспроможність існуючих, прошу встановити в тамбурі за вхідними дверима в будинку прилад освітлення який освітлював дану площу, та забезпечував безпеку пересування мешканців на протязі доби безперервно.
Повторно по причині ігнорування вирішення питання позитивно та забезпечення безпечного пересування мешканців в парадномута ігнорування звернень К-44397 К-448 К-45125 К-45353 К-47527 К-39 К-501 К-1136 К-1547 К-2156 К-1977
ШАНОВНІ ФОТОГРАФИ НАСТУПНОГО РАЗУ КОЛИ БУДЕТЕ РОБИТИ ФОТО ПРИЙДІТЬ В 10:00, ТА ПРИГЛАСІТЬ МЕНЕ ЯК ЗАЯВНИКА Я ПОКАЖУ ВАМ ДЕ НЕ ПРАЦЮЄ ОСВІТЛЕННЯ ТА НОРМИ НЕ ВІДПОВІДВЮТЬ.
Чекаю на запрошення при складанні акту та фотосесію роботи системи освітлення в будинку о 10:00
Відповідальний: Підрозділ ”Київські електричні мережі” [Фоменко Олександр Валерійович], виконавець: Маріс Куніскіс
Дата контролю: 10 Лютого 2020
Статус: В роботі
Відповідь
РЕГУЛЮВАННЯ РОБОТИ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВОЇ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ТА УТРИМАННЯ ЇЇ В НАЛЕЖНОМУ ТЕХНІЧНОМУ СТАНІ НАЛЕЖИТЬ ДО КОМПЕТЕНЦІЇ БАЛАНСОУТРИМУВАЧА БУДИНКУ.
З ДАНОГО ПРИВОДУ ПРОПОНУЄМО ЗВЕРТАТИСЬ ДО БАЛАНСОУТРИМУВАЧА БУДИНКУ.ДАНЕ ПИТАННЯ НЕ ПЕРЕБУВАЄ В КОМПЕТЕНЦІЇ ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» З ДАНОГО ПРИВОДУ ПРОПОНУЄМО ЗВЕРТАТИСЬ ДО БАЛАНСОУТРИМУВАЧА БУДИНКУ.
До рекомендації дослухався звернувся до балансоутримувача який пояснив що фахівцями з постачання послуги було замінено електричний капбель який забезпечує будинок електороенергією ,пари цьому не було враховано навантаження та ще підключено декілька споживачів таких як спортзал ”Атлет” та декілька будинків що і призвело до наслідкі а саме до падіння напруги в системі будинку .На сьогодні постачальник послуги не бажає замінювати кабель на відповідний та не надає якісну послугу з електропостачання.
Прошу розглянути можливість впливу на постачальника послуги до будинку.
ПОВТОРНО ЗВЕРТАЮСЬ ТАК ЯК ПРИ СКЛАДАННІ АКТУ МЕНЕ ЯК ЗАЯВНИКА НЕ БУЛО ЗАПРОШЕНО ТА ПРОБЛЕМУ НЕ ВИРІШЕНО