Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1154 (5760624)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Проведення дезінсекції
Відповідальний:ЖЕД - 6 [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович], виконавець: т. в.о. Бузінський О.В.
Дата контролю:27 Лютого 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня! Я звертаюсь з великою проблемою для нашого будинку, це ТАРГАНИ. Я вже зверталась до ЖЕКу який нас обслуговує, але чую лише одну відповідь : ”Ми обробляємо тільки приміщення де знаходиться сміттєпровід (тобто це приміщення , яке знаходиться на дворі). А сам будинок повинні обробляти самі мешканці , тому що це їхня власність”. Я згідна, що квартири в яких ми проживаємо - це наша власність, але до наших квартир підключені комунікації по яким можна спокійнісінько пролізти і посилитись жити ТАРГАНАМ. Тобто з вищезазначеного, ми власники повинні самі чистити , кропити вентиляційні шахти, через які лізуть постійно ТАРГАНИ, підвали, в яких постійно проривають труби і завдяки чому там розмножуються ТАРГАНИ, дах на який ніхто з комунальних працівників ЖЕКа не заходить, тому що там теж може бути багато ТАРГАНІВ.!!! Тому у мене виникає питання за що ми, власники, платимо ЖЕКу???? Житлово-експлуатаційна контора повинна заключити договір з товариствами чи комунальними підприємствами, що мають ліцензію для винищення гризунів та ТАРГАНІВ, тому що в місті Києві їх дуже багато, на жаль!!!! Виконувати свої зобов’язання вчасно, а не тоді коли на них пишуть скарги чи коли повинні прийти перевіряти пожежні виходи та пожежну вентиляцію, яка до речі ні разу не чистилась!!!
Виходячи з вищезазначеного, прошу зробити дезінсекцію будинку за адресою : вул. Ірпінська, 74 та надати мені на електронну адресу копію договора між ЖЕКом та товариством чи комунальним підприємством про дезінсекцію гризунів та тарганів (Дезінсе
кція — комплекс профілактичних і винищувальних заходів для знищення і врегулювання кількості комах (тарганів, мурах, клопів, бліх, комарів, мух, вошей, молі, кліщів, ос тощо), які мають епідеміологічне і санітарно-гігієнічне значення). А також повідомити мене про виконання робіт щодо мого звернення!!!!