Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-924 (5760764)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Облаштування наземного пішохідного переходу
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:27 Лютого 2020
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

ПОВТОРНЕ ЗВЕРНЕННЯ

Підземний перехід на перехресті вулиць В. Васильківської та Е. Коновальця не відповідає вимогам розділу 5 ДБН В.2.2-40:2018 ”Інклюзивність будівель і споруд”. Перехід через вулицю В. Васильківську потребує наземного переходу, оскільки підземний перехід є неподоланою перешкодою для маломобільних груп населення, осіб с хворобами опорно-рухового апарату та матерів з колясками.

У світлі сучасних тенденцій щодо запровадження високих стандартів по забезпеченню безперешкодного доступу людей з інвалідністю та маломобільних груп населення,

вимагаю обладнати вул. Велику Васильківську регульованим наземним пішохідним переходом з влаштуванням пандусів у відповідності до п. 6.4.6 ДБН В.2.3-5:2018 ”Вулиці та дороги населених пунктів”, даний надземний перехід буде прилягати до перехрестя з вул. Е. Коновальця.

Такий пішохідний перехід буде цілком безпечним, враховуючи те, що автомобілі з В. Васильківської не мають права повертати на Е. Коновальця на червоне світло світлофора, а з Е. Коновальця немає повороту ліворуч на В. Васильківську проти одностороннього руху.

У разі невиконання змушений буду звернутись до правоохоронних органів та висвітлити дану проблему у соцмережах.