Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-669 (5760810)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:Департамент земельних ресурсів [Оленич Петро Сергійович]
Дата контролю:5 Березня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

На моє звернення Г- 14218 від 2 Червня 2019 стосовно земельної ділянки під проїжджою частиною вулиці Магнітогорської на ділянці від провулку Магнітогорського до провулку Гната Хоткевича, було отримано відповідь, що дана ділянка не обліковується за жодним землекористувачем.

Також на моє звернення Г-14077 від 31 Травня 2019 було отримано відповідь, що згідно з рішеннями Київської міської ради № 1747/5811 від 09.10.2018 «Про проведення інвентаризації ґрунтових доріг міста Києва» та № 34/899 від 22.01.2015 «Про затвердження офіційного довідника «Вулиці міста Києва», ділянка вулиці Магнітогорської від провулку Магнітогорського до провулку Гната Хоткевича є нововиявленою ґрунтовою дорогою та була інвентаризована Деснянською РДА з подальшою передачею на баланс комунальної корпорації «Київавтодор» в порядку, визначеному чинним законодавством України.

Прошу надати відповідь, в які строки КК «Київавтодор» повинна прийняти вищенаведену ділянку дороги на баланс та почати відновлення дорожнього покриття до задовільного стану. Незадовільний в даний час стан дорожнього покриття призводить до суттєвого ускладнення дорожнього руху на всіх прилеглих вулицях.