Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:І-165 (5760819)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Левченко Дмитро Валентинович]
Дата контролю:11 Березня 2020
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Світлофор на пішохідному переході до станції шв.трамваю площа Перемоги, працює дуже погано. Кнопка на стовбі є але вона не працює. За хвилину-півтори поки червоний накопичується 20-40 людей, багато людей перебігає на червоний, тому-що за цю хвилину проїзджає декілька трамваїв.
В нас в місті пріорітет громадського транспорту, чи автомобілів? Чому стільки людей повинно чекати поки проїде декілька автомобілів?