Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2469 (5760830)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від цілодобової роботи закладів торгівлі
Відповідальний:Відділ торгівлі [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Ткач Ірина Василівна
Дата контролю:27 Лютого 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

До КМДА

Доводимо до Вашого відома про ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ТОРГІВЛІ (НЕЗАКОННА НІЧНА РОБОТА) закладу ресторанного господарства (ЗРГ) кафе ”Релакс” (Just Beer Bar), яке працює у нежитловому приміщенні приватного підприємства ”Кіндер” в ЖИТЛОВОМУ будинку за адресою: 03087, м. Киів, Чоколівський бул., буд. 23.

Останній виклик патруля Національної поліції (НП): 24.12.2019 о 22:55 № 47952202
Нагадуємо, що - згідно п. 1.7 Правил торгівлі (додаток): ”Режим роботи ПОВИНЕН додержуватися закладами (підприємствами) ресторанного господарства ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ.” - ІГНОРУЄТЬСЯ закладом.

Раніше нас інформували, що ”Режим роботи ресторану встановлений з 09:00 год. до 22:00 год.” (додаток).

Також Ви інформували нас, що ”керівництво ТОВ «Караван–Експрес» за погодженням режиму роботи кафе «Just beer bar» ( бульв. Чоколівський, 23) до Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації НЕ ЗВЕРТАЛОСЬ” (додаток).

Пізніше Ви підтвердили що ”На фасаді закладу «Jast beer bar» розміщена табличка з режимом роботи закладу з 12:00 год. до 06:00 год.” (додаток).

Тобто режим роботи встановлений НЕЗАКОННО.

При розмовах мешканців з адміністраторами закладу є їх одна відповідь: ”Працювали всю ніч, і БУДЕМО ТАК ПРАЦЮВАТИ ЗАВЖДИ !!!”

Таким чином заклад грубо порушує норми законодавства при роботі в житловому будинку, порушує права мешканців на нормальний відпочинок, негативно впливає на здоров’я та заважає повноцінно користуватися власним майном.

Також в відповіді керівництва Управління патрульної поліції (додаток) вказується, що ”питання перевірки вказаного закладу, перевірки дотримання законності ведення ним підприємницької діяльності, ОСОБЛИВО В НІЧНИЙ ЧАС, відноситься до Солом’янської РДА”

Виходячи з вищезазначеного, ЩЕ РАЗ просимо Вас розглянути скаргу по суті, та ВИМАГАЄМО:

- Забезпечити мешканцям ВІДСУТНІСТЬ РОБОТИ цього ЗРГ після 22 години згідно з Правилами торгівлі та законодавчими нормами знаходження в ЖИТЛОВОМУ будинку.
- ЗАБОРОНИТИ роботу будь-яких джерел побутового шуму (кондіціонерів, витяжних систем, виконання прибирання), користування звуковідтворювальною апаратурою після 22 години згідно ст. 24 ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Примітка: Більшість порушень пов’язана з НІЧНОЮ роботою закладу в нашому ЖИТЛОВОМУ будинку (після 22 години).

Додаток:
- Відповіді щодо режиму роботи закладу
- п. 1.7 Правил торгівлі
- Відповідь керівництва Управління патрульної поліції