Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:І-176 (5761262)
Зареєстровано:14 Лютого 2020
Тема звернення:Робота структурних підрозділів адміністрації
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Шимко Е.А.]
Дата контролю:2 Березня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

На мої попередні скарги та звернення надійшлі відповіді, у яких мені було вказано, що з метою зняття автодозвону з мого номеру телефону, я повинен з’явитись до відділу контролю за благоустроєм Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації для надання пояснень та підпису протоколу про адміністративне правопорушення.

13.02.2020 я прибув до відділу контролю за благоустроєм Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації для надання пояснень, а саме, що у звязку з відсутністю адміністративного правопорушення (зазначених оголошень я не розклеював) та просив вжити заходів щодо зняття автодозвону з мого абонентського номеру (097-07-01-860).

Пояснення у письмової формі я надав, але зареєструвати його мені відмовилися, а також відмовилися підписати, що його прийняли (просто закинули його у свою шухлядку). Це зробив Головний спеціліст цього відділу Угрінінов Р.Г.

Фотокопію пояснень надаю.

Прошу вжити заходів до фахівців відділу контролю за благоустроєм Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації та зняти автодозвон з мого абонентського номеру.