Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-540 (5761345)
Зареєстровано:14 Лютого 2020
Тема звернення:Робота структурних підрозділів адміністрації
Відповідальний:Управління освіти [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: Копил Тетяна Василівна
Дата контролю:3 Березня 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу зобов»язати скасувати наказ управління освіти та інноваційного розвитку Печерської РДА або продовжити терміни від 06.02.2020 №30-к «Про оголошення конкурсу на зайняття посади державної служби управління …категорії «Б» підкатегорії «Б». Згідно наказу, документи приймаються до 21 лютого 2020 року, а вже 25 лютого буде проводитись перший етап конкурсу. В умовах конкурсу не вказано про інші 2 етапи конкурсу та їх проведення, що є порушенням чинного законодавства.
Згідно Порядку проведення конкурсу, затвердженого Постановою КМУ від 25.03.2016 №246, Конкурс проводиться з дотриманням принципів забезпечення рівного доступу; політичної неупередженості; законності; довіри суспільства; недискримінації; прозорості; доброчесності; надійності та відповідності методів тестування; узгодженості застосування методів тестування; ефективного і справедливого процесу відбору.
Але при цьому, наказ про проведення конкурсу прихований на сайті цього управління та катастрофічно скорочені терміни його проведення, що унеможливлює забезпечення дотримання основних принципів проведення згідно законодавства та порушує мої права як майбутнього претендента на посаду, зокрема дискримінаційними умовами термінів проведення та неможливістю подати вчасно всі необхідні документи.
Враховуючи вищевикладене, прошу прийняти заходи стосовно виправлення цієї ситуації, надіслати копію наказу про утворення конкурсної комісії управління.
Відповідь на моє звернення прошу надіслати на електронну адресу