Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-973 (5761407)
Зареєстровано:14 Лютого 2020
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Гончаров Віталій Анатолійович
Дата контролю:6 Березня 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Директору КП ”Центр організації дорожнього руху”
Віктору Даниловичу Чернію

КОПІЯ:
ДЕПАРТАМЕНТ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
Заступнику директора Дмитру Сергійовичу Рахматулліну

Шановний пане Черній!

Прошу розробити та втілити комплекс профілактичних інфраструктурних заходів для недопущення заїзду автомобілів на тротуарну частину вулиці Німецької, що межує із територією Національного палацу ”Україна” (вул. Велика Васильківська, 103), де ширина вулиці не дозволяє паркуватися без порушення ПДР.
Ця ділянка потребує встановлення антипаркувальних пристроїв, які б унеможливили перешкоджання вільному проходу громадян тротуаром та загрозу їхній безпеці.