Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-933 (5773537)
Зареєстровано:22 Березня 2020
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Осипов Валентин Олександрович], виконавець: Круценко Володимир Іванович
Дата контролю:6 Квітня 2020
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Прохання замінити перегорілу лампочку на фонарному столбі,що на дорозі біля будинку Карла Маркса 80 (Жуляни). Дякую.