Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-906 (5773763)
Зареєстровано:23 Березня 2020
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді
Відповідальний:ЖЕД ”Липкижитлосервiс” [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: ЖЕД ”Липкижитлосервіс”
Дата контролю:7 Квітня 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня,

Від імені мешканців житлового будинку, який знаходиться на бульварі Лесі Українки, 20/22, четвертий під’їзд, звертаємося до Вас з проханням усунути проблему освітлення в місцях загального користування, а саме на першому поверсі після входу у під’їзд, між першим і другім поверхом, на третьому поверсі.

Освітлення у 220V не дуже працює, тому ми (мешканці) готові спряти та закупити усе для установки LED освітлення на першому поверсі у коридор після входу у під’їзд, але просимо налагодити розводку у щитках, так як сьогодні на 3-му поверсі були іскри звідти.

Для наочного підтвердження існування проблеми додаю фото.

Завчасно вдячна,
Олена