Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-362 (5773800)
Зареєстровано:23 Березня 2020
Тема звернення:Раціоналізаторські пропозиції
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Осипов Валентин Олександрович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю:7 Квітня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Пішохідний перехід на вулиці Георгія Гонгадзе біля будинку Гонгадзе 24(див.фото 1), є небезпечним для усіх верств населення, тому що немає ”острівка безпеки” і припіднятого наземного переходу, так само як і нормального освітлення ділянки, де переходять дорогу (приклад: фото 3). Aвтомобілі не дотримуються безпечної відстані (15метрів) до наземного переходу, тим самим провокуючи смерті людей. Пропоную взяти приклад з країн Європи, а саме Німеччини (див. фото2), та зробити звуження проїзжої частини, але залишити паркувальні місця. Також паркани біля дороги, які дуже небезпечними, у випадку аварії розлітаются у людей як ”шарапнель”. Докладніше у статтях за посиланнями https://varlamov.ru/3025093 html https://varlamov.ru/642449.html https://varlamov.ru/2542161.html .