Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:И-141 (5774125)
Зареєстровано:24 Березня 2020
Тема звернення:Встановлення світлофора
Відповідальний:Департамент будівництва та житлового забезпечення [в.о. Денисенко Володимир Миколайович]
Дата контролю:30 Квітня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

У зв’язку зі зростанням числа ДТП та кількості жертв на частині дороги за адресою вул. Стеценко, 3 вже декілька разів подавався проект щодо встановлення ОБЛАДНАННЯ РЕГУЛЬОВАНОГО ПІШОХІДНОГО ПЕРЕХОДУ. Даний проект не може бути взятий в роботу тому, що на цій ділянці незакінчене будівництво колектору. Відомості по колектору:
Замовник: КП «Інженерний центр» Київської м/р.
Виконавець: ТОВ Корцерн «Київпідземшляхбуд»
Розпорядження від 18.02.2009 р. 203
Початок робіт: 29.01.2010 р.
Завершення: 01.06.2017 р
Роботи по будівництву колектора призупинені із-за відсутності фінансування.
Прошу відновити фінансування по даному колектору. Адже недобудований колектор перешкоджає облаштуванню пішохідного переходу.
Також для законного проїзду з боку площі В. Марченка до будинків по вул. Тираспольська та В. Сальського (при русі по вул. Стеценка у напрямку до центру міста) треба залишити поворот наліво до цих вулиць.