Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-4777 (5774191)
Зареєстровано:25 Березня 2020
Тема звернення:Забруднення повітря від невідомих джерел
Відповідальний:Дніпровська РДА [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:9 Квітня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.
Є проблема в якості повітря в районі вулиці Соборності. Майже кожної ночі хтось щось палить неподалік, важко зрозуміти де саме, можливо в гаражах поруч. Зазвичай приблизно з 7 вечора і до 8-9 ранку. Хтось опалює собі гараж, а тисячі людей, що живуть неподалік, страждають від цього, дихаючи токсинами.
Це вже просто неможливо витримувати, дихати нема чим, а особливо зараз, коли тільки і залишається, що сидіти вдома і навіть немає можливості відкрити вікна.
Прохання, вплинути на це, бо це дуже велика проблема для здоров‘я дітей на дорослих